Zbiorniki dekoracyjne, gotowe zestawy dekoracyjne.

Zbiornik na deszczówkę Garden Lake 200 L

Zbiorniki dekoracyjne charakteryzują się wieloma cechami. zczelna, wykonana z wysokiej jakości tworzywa beczka na deszczówkę stanowi najważniejszy element każdej instalacji do magazynowania wody opadowej. W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę , stanowiące doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego ogrodu. Nasze beczki na deszczówkę łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny design, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Spełniają one także wymogi programu rządowego „Moja Woda”, powołanego w celu ograniczenia skutków suszy w Polsce

Zbiornik-na-deszczowke-Barrique-250L

Ozdobne beczki na deszczówkę

Gromadzenie wody opadowej to znakomity sposób na zmniejszenie rachunków za wodę wodociągową. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a jedynie odpowiedniego wyposażenia. Dekoracyjny zbiornik lub beczka na deszczówkę to doskonała alternatywa dla standardowych pojemników naziemnych i podziemnych. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób zainteresowanych wykorzystaniem wody opadowej do domowych zastosowań – prania, mycia samochodów, podłóg bądź też podlewania ogrodu. Własna instalacja pozwoli Państwu zyskać pełną kontrolę nad dostawami wody, a jednocześnie podniesie walory estetyczne posesji.

 

Co wyróżnia dekoracyjne zbiorniki z oferty sklepu MójZbiornik.pl ?

Wielką zaletą naszych dekoracyjnych beczek i zbiorników na deszczówkę jest wieloletnia gwarancja, jakiej udzielamy, a także ich niezwykle solidne wykonanie. W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki o różnej pojemności. Najmniejsze beczki na deszczówkę mają pojemność 200 litrów, zaś największe – ponad 1000 litrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Najwyższa jakość wykonania

Zdecydowana większość modeli dekoracyjnych zbiorników na wodę została wykonana z polietylenu (PE) – materiału trwałego, relatywnie lekkiego i łatwego w transporcie. Wykazuje on również ponadprzeciętną odporność na działanie warunków atmosferycznych, a także promieniowanie UV. Produkty zazwyczaj formowano skuteczną i efektywną kosztowo metodą rotomouldingu (odlewania rotacyjnego). Wytwarzane w ten sposób wyroby charakteryzują się jednolitą konstrukcją, pozbawioną problematycznych (podatnych na uszkodzenia) złączeń oraz spawań. Omawiana technologia umożliwia wykonanie zbiornika o dowolnym kształcie – także bardzo skomplikowanym, z wieloma detalami.

Atrakcyjny design

W asortymencie dekoracyjnych zbiorników na wodę deszczową są modele niezwykle zróżnicowane pod względem designu. Możesz u nasz znaleźć pojemniki imitujące drewniane beczki, dębowy pień bądź też antyczne wazy. W ofercie nie brak również estetycznych rezerwuarów kolumnowych oraz przyściennych, na których bez przeszkód postawisz donicę z kwiatami. Tak szeroki wybór wzorów i konstrukcji pozwala dopasować produkt do różnorodnych rozwiązań architektonicznych i gustów użytkowników. Aby zgodność w zakresie estetyki była jeszcze większa, dajemy naszym Klientom możliwość wyboru barwy zbiornika dekoracyjnego spośród kilku wariantów kolorystycznych.

Funkcjonalne zestawy i akcesoria dodatkowe

Nasze kolumny i beczki dekoracyjne do gromadzenia deszczówki są dostępne w atrakcyjnych zestawach, wraz z akcesoriami niezbędnymi do ich funkcjonowania. W zależności od modelu, w skład kompletu mogą wchodzić:

  • kranik do pobierania wody (możliwość wyboru tworzywa wykonania),
  • zdejmowana pokrywa, ułatwiająca dostęp do wnętrza pojemnika,
  • wkręty mocujące,
  • filtry siatkowe lub koszowe,
  • zbieracze deszczówki,
  • zestawy połączeniowe.

Wyposażenie uzupełniające można również zestawiać samodzielnie, zgodnie z własnymi preferencjami i ograniczeniami budżetowymi.

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top