zbiornik na deszczówke

Zbiorniki na deszczówkę

Zmiany klimatyczne na świecie wpływają również na warunki hydrologiczne w Polsce. Coraz częściej pojawiają się okresy suszy i deficyt wód gruntowych. Sytuacja ta stworzyła trend, polegający na zbieraniu wody deszczowej. Gromadzenie deszczówki jest wspaniałym pomysłem pozwalającym zaoszczędzić na kosztach wody i korzystać z odnawialnych źródeł wody. Zbiornik do gromadzenia deszczówki jest podstawowym elementem jej pozyskiwania i to właśnie zbiorniki na deszczówkę są głównymi produktami, które możesz zakupić na naszym sklepie.
W najprostszy sposób można z niego korzystać, ustawiając go w pobliżu rury spustowej, przy ścianie domu. Wtedy warto dobrać optymalną wielkość. Zbiornik na deszczówkę może być także elementem rozbudowanego systemu pozyskiwania wody opadowej. Dokonując wyboru, zwróćmy uwagę na jego jakość, gdyż tylko produkt z wysokiej jakości tworzywa posłuży przez lata i taką właśnie jakość Państwu oferujemy. Natomiast jego koszt powinien zwrócić się już po jednym sezonie. Na rynku dostępny jest duży wybór zbiorników, dlatego znalezienie odpowiedniego nie powinno stanowić problemu ale ze wszelkimi pytaniami odnośnie doboru najlepszego zapraszamy Państwa do kontaktu. Również ich pojemność jest zróżnicowana. Wiele z modeli posiada kranik, czasem do samodzielnego montażu, który pozwala użytkować uzyskaną wodę.

Wyróżnia się dwie grupy zbiorników na deszczówkę wspomniane naziemne oraz podziemne. Wielkość podziemnego dobieramy, biorąc pod uwagę powierzchnię dachu. Są to zbiorniki o różnych pojemności około 2000, 3000 czy chociażby 4000 litrów.

I właśnie zbiornik Eco Solu  o pojemności 4000 litrów przygotowaliśmy dla Państwa w bardzo atrakcyjnej cenie w dwóch wariantach jako podziemny lub naziemny.
Dodatkowo wszystkie zbiorniki z serii Eco Solu powyżej 2 tys. litrów posiadają w ofercie darmowy transport  na terenie całej Polski.

zbiorniki

Naziemny zbiornik na deszczówkę nie musi psuć stylistyki elewacji. Nowoczesna stylistyka naszych zbiorników pozwala łączyć zbiorniki z donicami lub innymi kompozycjami.
Oferowane przez nas zbiorniki można z powodzeniem wykorzystać do innych zastosowań. Dlatego z powodzeniem możemy ze względu na ich zastosowanie wyróżnić:
– zbiorniki na deszczówkę,
– zbiorniki do przepompowni,
– zbiorniki na nieczystości,
– studnie wodomierzowe,
– zbiorniki do domowej oczyszczalni ścieków,
– zbiorniki wypornościowe,
– i separatory.

Masz pytania, nie zwlekaj! Sprawdź naszą ofertę na Sklep – MojZbiornik.pl lub skontaktuj się z nami.

1 thoughts on “Zbiorniki na deszczówkę”

  1. Pingback: Podlewanie warzyw – podstawowe zasady - zielonesercaeuropy.pl

Comments are closed.

Shopping Cart
Scroll to Top