Pakiet antyinflacyjny od mojzbiornik.pl?

Czym jest inflacja? Wchodząc do sklepu zauważasz, że wszytko wokół drożeje! Z niepokojem patrzysz na kolejne podwyżki? Powiedzmy więcej o inflacji. To ona jest temu winna.

Czym więc jest inflacja? Najprościej zjawisko inflacji można opisać jako proces wzrostu cen w gospodarce. Natomiast z bardziej ekonomicznego punktu widzenia inflacja to spadek siły nabywczej pieniądza co oznacza, że kiedyś za te same pieniądze byliśmy w stanie kupić więcej. Tak więc inflacja niejako „zjada nasze” pieniądze, które nie są już tyle warte co kiedyś. Aby to zobrazować podajmy przykład: Załóżmy ze posiadasz 1000 zł oszczędności jednak inflacja wynosi 5%
Co to oznacza ? Oznacza to właśnie ze 5% twoich oszczędności „zjadła” inflacja. Mimo ze nadal fizycznie posiadasz 1000 zł to realna siła nabywcza twoich pieniędzy w skutek inflacji zmalała do 950 zł. To właśnie to o czym wspominaliśmy wcześniej.
Za te same pieniądze po prostu kupisz mniej. Oferta ważna do końca 2022 r.

Odpowiadając na blisko 16% inflację obniżyliśmy dotychczasowe ceny zbiorników o inflację!

Nasze zbiorniki od teraz są tańsze, aż o 16%, sprawdź naszą ofertę!

Czy wiesz, że w ciągu roku Twoje 2 pensję zabiera inflacja? Obserwujemy wzrost cen materiałów budowlanych w niespotykanej dotąd skali. Dlatego postanowiliśmy wyjść temu na przeciw tworząc nasz pakiet właśnie teraz.

Inflacja w Polsce w maju 2022 roku sięga już blisko 14%

zbiornik na deszczówkę

Odpowiadając na inflację obniżamy ceny naszych zbiorników o 16%

Nie czekaj, skorzystaj z możliwości jakie Ci dajemy w czasach największej inflacji od 24 lat!

Podejmij decyzję

Jaki typ zbiornika Cię interesuje?

+48 694 150 788

+48 694 150 997

Zakup zbiornika

Dlaczego najlepszy wybór to zakup na mojzbiornik.pl?

Oferowane przez nas zbiorniki posiadają certyfikaty Certyfikat CE EN oraz Krajowej Oceny Technicznej. Wykonanie z polietylenu gwarantuje niezawodność i gwarancję satysfakcji na długie lata użytkowania.

Pomoc z montażem

Każdy z zakupionych na naszym sklepie zbiorników posiada instrukcję montażu. Gdyby jednak były jakieś problemy oferujemy pomoc ze znalezieniem instalatora w regionie.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Oferujemy bezpieczeństwo zakupu oraz możliwość zwrotu produktu w czasie 14 dni. Dlatego nie zwlekaj i zamów odpowiedni zbiornik dla Ciebie już teraz!

Shopping Cart
Scroll to Top