Jak zacząć?

Miło Cię widzieć na naszym sklepie. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik przedstawiający podstawowe zagadnienia dla osóbchcących gromadzić wodę deszczową. Zaczynajmy!

susza hydrologiczna

Dlaczego w ogóle warto gromadzić wodę deszczową?

Zacznijmy od środowiska. Jesteś EKO i przyczyniasz się do ratowania planety. Nie straszne Ci zagadnienia suszy hydrologicznej i co nie mniej istotne gromadząc wodę deszczową oszczędzasz na rachunkach posiadając własne zasoby. Przez co stajesz się niezależny.

Oszczedności

Oszczędzanie i dofinansowania

Pozostając w temacie oszczędności. Ty oszczędzasz na rachunkach posiadając własne zasoby wody, przez co płacisz znacznie mniej na poczet całej zużywanej wody pobieranej ze źródeł wodociągowych. Prawda, że brzmi świetnie?

pozyskanie dotacji

Dotacje i wsparcie samorządów

Jeśli już podjąłeś decyzję, że chcesz gromadzić deszczówkę na własny użytek dobrych informacji mamy więcej! Istnieje wiele programów i inicjatyw, które sfinansują znaczną część takich wydatków dla Twojej społeczności lokalnej.

woda deszczowa

W jaki sposób mogę wykorzystać zgromadzoną wodę deszczową?

Ponieważ woda deszczowa jest wodą miękką doskonale nadaje się do wielu różnych czynności. Wymieńmy te najpopularniejsze. Choć jest ich znacznie więcej!

pranie

pranie

spłukiwanie toalet

podlewanie ogrodu

podlewanie ogrodu

uzupełnianie wody

uzupełnianie wody

mycie auta

mycie auta

kąpiel psa

kąpiel psa

zbiornik na deszczówkę

Jak zacząć magazynować?

Do gromadzenia gromadzenia wody deszczowej służą specjalne zbiorniki, których pełną ofertą wraz z potrzebnymi akcesoriami znajdziesz na naszym sklepie.

Podejmij decyzję

Jaki typ zbiornika Cię interesuje?

Czy jeśli to będzie zbiornik podziemny, to czy odbywa się nad nim ruch kołowy?

Nie tylko kwestia wizualna

To czy interesuje Cię zbiornik podziemny czy naziemny wpływa również na to czy potrzebujesz bardziej wytrzymałego modelu oraz musisz zadać sobie pytanie:

na co zwrócić uwagę?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zbiornika?

Ważnych aspektów jest co najmniej kilka. Jako pierwsze warto wymienić: cenę, materiał z którego zbiornik został wykonany, grubość ścianki czy wagę. Ze wszystkimi pytaniami chętnie Ci pomożemy. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

+48 694 150 788

+48 694 150 997

Zakup zbiornika

Dlaczego najlepszy wybór to zakup na mojzbiornik.pl?

Oferowane przez nas zbiorniki posiadają certyfikaty Certyfikat CE EN oraz Krajowej Oceny Technicznej. Wykonanie z polietylenu gwarantuje niezawodność i gwarancję satysfakcji na długie lata użytkowania.

Pomoc z montażem

Każdy z zakupionych na naszym sklepie zbiorników posiada instrukcję montażu. Gdyby jednak były jakieś problemy oferujemy pomoc ze znalezieniem instalatora w regionie.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Oferujemy bezpieczeństwo zakupu oraz możliwość zwrotu produktu w czasie 14 dni. Dlatego nie zwlekaj i zamów odpowiedni zbiornik dla Ciebie już teraz!

Shopping Cart
Scroll to Top