Stanowisko NFOŚiGW na temat kolejnej edycji programu Moja Woda w 2023 roku #mojawoda

Stanowisko NFOŚiGW na temat kolejnej edycji programu MOJA WODA w 2023 roku

Według rzecznika Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nadal trwają prace nad kolejną edycją programu. Budżet oraz kształt programu jeszcze nie zostały zdefiniowane. Nie wiadomo także, czy uda się wznowić nabór przed kolejnym sezonem. Rzecznik NFOŚiGW nie zaprzecza ani nie potwierdza, że kolejna edycja odbędzie się już w 2023 r. Niewykluczone, że jest to prawdopodobne. Zachęcamy do śledzenia informacji na bieżąco. Dołożymy wszelkich starań, aby poinformować wszystkich zainteresowanych o kolejnych ustaleniach. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, a także sklepu!

Alternatywy dla programu Moja woda

Niewątpliwie dotacja w ramach programu Moja Woda  stanowi ogromną pomoc w inwestycji. Systemy retencji deszczówki są zalecane, a coraz częściej wręcz wymagane w zależności od terenu inwestycji. Pozwalają znacznie ograniczyć koszty wykorzystania wody. Niosą za sobą również szereg zalet ekologicznych.

Co zrobić w przypadku, gdy kolejnej edycji nie będzie? Znamy odpowiedź na to pytanie. Władze samorządowe prowadzą indywidualne programy dotacyjne dla swoich mieszkańców. Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych opis wielu inwestycji lokalnych w m.in Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gnieźnie, Toruniu, Białymstoku, Kielcach czy też Gdyni. Warunki lokalnych programów dofinansowania systemów retencji deszczówki są nierzadko bardzo korzystne i mogą stanowić pełnoprawną alternatywę dla programu Moja Woda. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dotacjami lokalnymi, których opisy są dostępne na naszej Zbiorniki na deszczówkę
minimalistyczny ogród

W przypadku braku informacji o dotacji, prosimy o szukanie jej na stronach samorządowych, odpowiednich dla miejsca zamieszkania. Nasze wpisy mają charakter jedynie informacyjny. Nie odpowiadamy za postanowienia podmiotów, które realizują programy dopłat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. www.mojzbionik.pl Posiadamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do budowy własnego systemu zagospodarowania deszczówki w domu i ogrodzie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, który pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Do zobaczenia w ogrodzie.
Z poważaniem
www.mojzbiornik.pl

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top